Szlaki turystyczne Zaborów i Gochów

Na Szlaku Zbrzycy

- 2012-06-05 00:00:00

* ZAPROSZENIE *

Zaborskie Towarzystwo Naukowe oraz Centrum Kultury i Biblioteki
serdecznie zapraszają na wykład Zbigniewa Gierszewskiego
pt. Szlaki turystyczne Zaborów i Gochów,który odbędzie się dnia 22 czerwca 2012 roku, o godzinie 18.00 w Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, ul. Dworcowa 18.

Prezes Zaborskiego Towarzystwa Naukowego
Krzysztof Zabrocki

Wykład będzie promować walory przyrodnicze i kulturowe Zaborów i Gochów, atrakcje turystyczne dorzecza Zbrzycy, a jednocześnie zaprezentuje spójny system tematycznych szlaków turystycznych na południu Kaszub. Zaborskie Towarzystwo Naukowe jest w trakcie opracowywania takich nowoczesnych produktów turystycznych łączących historię, kulturę materialną i dziedzictwo przyrodnicze z uwzględnieniem różnorodnych zainteresowaniach odbiorców. Na wykładzie przedstawione zostaną także plany na najbliższe lata, w tym wytyczenie, opisanie i otwarcie Partyzanckiego Szlaku Turystycznego, poświęconego pamięci Józefa Gierszewskiego, komendanta TOW "Gryf Pomorski", z okazji 70 rocznicy jego śmierci przypadającej na rok 2013.

W czasie wykładu odbędzie się również promocja Przewodnika przyrodniczo – kulturowego Szlak Zbrzycy.Artukuł nie został jeszcze skomentowany. Możesz być pierwszy!

Imię / pseudonim:

Adres e-mail:

Treść:

Polityka Prywatności serwisu | Ochrona danych Osobowych

Zaborskie Towarzystwo Naukowe wspiera Związek Biur Porad Obywatelskich. Przekaż swoj 1% na ZBPO w Warszawie KRS: 0000021621.