NOWA ZIELEŃ WOKÓŁ STAREJ SZKOŁY

NOWOŚCI

- 2021-11-29 11:47:43

Przy zmodernizowanym budynku starej szkoły w Brusach odbyła się dziś (24.11) akcja sadzenia zieleni. Inicjatywa była jednym z elementów prowadzonej przez Gminę Brusy inwestycji pn. "Rewitalizacja częsci miasta Brusy".
 
Akcja została przeprowadzona we współpracy z Zaborskim Towarzystwem Naukowym i przedsiębiorstwem ogrodniczym FHU Robert Mueller. W sadzenie zaangażowali się również podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Domu Dziennego Pobytu – placówek, które znalazły swoje miejsce w zrewitalizowanym obiekcie dawnej szkoły. Zieleń sadzili także pracownicy Urzędu Miejskiego w Brusach, na czele z Sekretarz Gminy Mariolą Rodzeń.

Projekt „Rewitalizacja części miasta Brusy” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.


Artukuł nie został jeszcze skomentowany. Możesz być pierwszy!

Imię / pseudonim:

Adres e-mail:

Treść:

Polityka Prywatności serwisu | Ochrona danych Osobowych

Zaborskie Towarzystwo Naukowe wspiera Związek Biur Porad Obywatelskich. Przekaż swoj 1% na ZBPO w Warszawie KRS: 0000021621.