Zatrudnimy adwokatów i radców prawnych

NOWOŚCI

- 2018-10-05 12:58:37

Zaborskie Towarzystwo Naukowe poszukuje adwokatów i radców prawnych do świadczenia porad prawnych w ramach instytucji nieodpłatnej pomocy prawnejOpis stanowiska:

Świadczenie porad prawnych w ramach instytucji nieodpłatnej pomocy prawnej w rozumieniu ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (nowelizacja – Dz. U. z 2018 r. poz. 1467).

Oferujemy pracę na podstawie umowy zlecenia.

Czas pracy: minimum 4 godziny dziennie bądź więcej, w zależności od ilości pracy i chęci.

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2019.

Miejsce pracy: punkty nieodpłatnych porad prawnych w powiatach województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego.

Zgłoszenia należy nadsyłać wyłącznie na adres: ztn@ztn.com.pl (prosimy nie zgłaszać kandydatur poprzez dodanie komentarza na tej stronie – zgłoszenia i wszelkie informacje poprzez adres mailowy).

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Zaborskie Towarzystwo Naukowe, ul. Dworcowa 18, 89-632 Brusy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W zgłoszeniu prosimy również o podanie powiatu/powiatów, w których osoba aplikująca chciałaby podjąć pracę.
Artukuł nie został jeszcze skomentowany. Możesz być pierwszy!

Imię / pseudonim:

Adres e-mail:

Treść:

Polityka Prywatności serwisu | Ochrona danych Osobowych

Zaborskie Towarzystwo Naukowe wspiera Związek Biur Porad Obywatelskich. Przekaż swoj 1% na ZBPO w Warszawie KRS: 0000021621.