ZATRUDNIMY PRAWNIKÓW - AKTUALIZACJA

NOWOŚCI

- 2017-11-28 13:00:43

Zaborskie Towarzystwo Naukowe poszukuje prawników do świadczenia porad prawnych w ramach instytucji nieodpłatnej pomocy prawnej  

Opis stanowiska:

Świadczenie porad prawnych w ramach instytucji nieodpłatnej pomocy prawnej w rozumieniu ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej.

Wymagania - spełnienie łącznie następujących warunków:

- ukończenie wyższych studiów prawniczych i uzyskanie tytułu magistra, mile widziani radcowie prawni, adwokaci, aplikanci,

- posiadanie co najmniej trzyletniego doświadczenia w wykonywaniu zadań wymagających wiedzy prawniczej, czynności bezpośrednio związanych ze świadczeniem pomocy prawnej (również podczas studiów),

- korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie pełnej zdolność do czynności prawnych,

- brak karalności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowego.

 

Oferujemy:

Oferujemy pracę na podstawie umowy zlecenia.

Czas pracy: minimum 4 godziny dziennie bądź więcej, w zależności od ilości pracy i chęci.

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2018.

Miejsce pracy: punkty nieodpłatnych porad prawnych w powiatach; Płoński, Braniewski, Kwidzyński oraz w Miastach: Olsztyn, Elbląg. 

 

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres: ztn@ztn.com.pl. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Zaborskie Towarzystwo Naukowe, ul. Dworcowa 18, 89-632 Brusy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. Poz.1182, 1662)”.

W zgłoszeniu prosimy również o podanie powiatu/powiatów, w których osoba aplikująca chciałaby podjąć pracę.Komentarze


Autor: Karol Pniewski, Data: 2017-11-30 12:41:56

Witam,
jestem radcą prawnym i chciałbym podjąć pracę w punkcie nieodpłatnej pomocy prawnej w powiecie brodnickim. Jeśli będziecie Państwo zainteresowani podjęciem ze mną współpracy proszę o kontakt.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Zaborskie Towarzystwo Naukowe, ul. Dworcowa 18, 89-632 Brusy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. Poz.1182, 1662)
Pozdrawiam
Radca prawny Karol Pniewski

Dodawanie komentarza

Imię / pseudonim:

Adres e-mail:

Treść:

Polityka Prywatności serwisu | Ochrona danych Osobowych

Zaborskie Towarzystwo Naukowe wspiera Związek Biur Porad Obywatelskich. Przekaż swoj 1% na ZBPO w Warszawie KRS: 0000021621.