Zatrudnimy prawników!

NOWOŚCI

- 2017-09-28 08:59:20

Zaborskie Towarzystwo Naukowe poszukuje prawników do świadczenia porad prawnych w ramach instytucji nieodpłatnej pomocy prawnej  

 

Opis stanowiska:

Świadczenie porad prawnych w ramach instytucji nieodpłatnej pomocy prawnej w rozumieniu ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej.

Wymagania - spełnienie łącznie następujących warunków:

- ukończenie wyższych studiów prawniczych i uzyskanie tytułu magistra, mile widziani radcowie prawni, adwokaci, aplikanci,

- posiadanie co najmniej trzyletniego doświadczenia w wykonywaniu zadań wymagających wiedzy prawniczej, czynności bezpośrednio związanych ze świadczeniem pomocy prawnej (również podczas studiów),

- korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie pełnej zdolność do czynności prawnych,

- brak karalności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowego.

 

Oferujemy:

Oferujemy pracę na podstawie umowy zlecenia.

Czas pracy: minimum 4 godziny dziennie bądź więcej, w zależności od ilości pracy i chęci.

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2018.

Miejsce pracy: punkty nieodpłatnych porad prawnych w powiatach województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

 

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres: ztn@ztn.com.pl. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Zaborskie Towarzystwo Naukowe, ul. Dworcowa 18, 89-632 Brusy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. Poz.1182, 1662)”.

W zgłoszeniu prosimy również o podanie powiatu/powiatów, w których osoba aplikująca chciałaby podjąć pracę.Artukuł nie został jeszcze skomentowany. Możesz być pierwszy!

Imię / pseudonim:

Adres e-mail:

Treść:

Zaborskie Towarzystwo Naukowe wspiera Związek Biur Porad Obywatelskich. Przekaż swoj 1% na ZBPO w Warszawie KRS: 0000021621.