XI konkurs ornitologiczny o Kulika Wielkiego

Konkurs o Kulika Wielkiego

- 2016-12-19 09:35:30

W 11 konkursie ornitologicznym brało udział 16 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Brus, Czerska, Chojnic i Tucholi.Zwyciężył Mateusz Muzolf z Technikum Leśnego z Tucholi, drugie miejsce zajęła Jagoda Cichoń także z TL, a trzecie Zofia Malinowska z Zespołu Szkół nr 7 w Chojnicach. Czwarte miejsce zajął Hubert Fryca z LO w Czersku, piąte Jarosław Piechowski z Gimnazjum w Brusach, szóste Patrycja Knitter z Kaszubskiego LO w Brusach i siódme Robert Kloskowski z ZSZ w Brusach.

Fundatorami nagród byli: Nadleśnictwo Rytel, Zaborski Park Krajobrazowy, Park Narodowy „Bory Tucholskie”, Nadleśnictwo Osusznica, Nadleśnictwo Czersk i Zaborskie Towarzystwo Naukowe.

Oceniało jury w składzie: Grażyna Jaszewska (ZPK, absolwentka KLO), Stefa Pestka (PN „Bory Tucholskie”, absolwent KLO, laureat I konkursu), Edmund Spierewka (ZTN), Karol Lipkowski (Słowiński PN, laureat poprzednich konkursów), Mirosław Łangowski (Nadl. Czersk), Kamil Brzena (Nadl. Osusznica)


Artukuł nie został jeszcze skomentowany. Możesz być pierwszy!

Imię / pseudonim:

Adres e-mail:

Treść:

Polityka Prywatności serwisu | Ochrona danych Osobowych

Zaborskie Towarzystwo Naukowe wspiera Związek Biur Porad Obywatelskich. Przekaż swoj 1% na ZBPO w Warszawie KRS: 0000021621.