Warsztat pracy młodego aktora

SKIP

- 2013-07-19 17:10:26

W dniach 25.06 i 10.07 odbyło się szkolenie "Warsztat pracy młodego aktora"


Hollywood, czy Broadway? Nie tylko film, ale i teatr stał się motywem przewodnim w poszukiwaniu własnej drogi zawodowej młodszej grupy Samoorganizującego Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorczych.

W dniach 25 czerwca i 10 lipca b.r. nasi młodzi SKIPowcy pozwolili wprowadzić się w arkana sztuki scenicznej podczas warsztatów młodego aktora. Praca nad koordynacją ruchu, świadomością ciała, technikami emisji głosu, czy interpretacji tekstów, to nie wszystkie atrakcje teatralne, jakie czekały podczas szkoleń. Równie istotne, co niełatwe okazało się dla młodych przyszłych aktorów opanowanie tremy, stanięcie w świetle reflektorów – i danie sobie szansy na debiut.

Warsztaty teatralne okazały się doskonałą okazją do ćwiczeń ekspresji słownej i pozawerbalnej,  której wysoka jakość ułatwia sukces w każdych okolicznościach współczesnego życia.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoArtukuł nie został jeszcze skomentowany. Możesz być pierwszy!

Imię / pseudonim:

Adres e-mail:

Treść:

Polityka Prywatności serwisu | Ochrona danych Osobowych

Zaborskie Towarzystwo Naukowe wspiera Związek Biur Porad Obywatelskich. Przekaż swoj 1% na ZBPO w Warszawie KRS: 0000021621.